profitable-keywords-semrush Для пошукового просування сайтів ми використовуємо широкий набір інструментів, зокрема сервіс SemRush.com.  Нижче  короткий опис цього корисного інструменту.

SemRush.com – це сервіс аналізу ключових слів. Принцип його роботи наступний:ви вводите домен, клікаєте на кнопку і отримуєте дані позицій, аналіз якості ключових запитів, деякі дані по конкурентах і багато-багато іншого. Працює цей сервіс з найбільш популярною пошуковою системою Google.

Що конкретно можна робити за допомогою SemRush.com?1. Ви можете швидко зібрати список ключових слів з Google, за якими ваш сайт зараз знаходиться в топі з точним зазначенням сторінок. Також в підсумковому звіті ви зможете побачити частотність запиту по  Google і середню вартість кліка в AdWords за вказаним запитом.

Є такі показники як конкуренція запиту, кількість сайтів у видачі за цим запитом, загальне число трафіку запиту по відношенню до всього трафіку з Google на сайт.

2. Можна подивитися конкурентів вашого сайту, а отже – оцінити кожного і подивитися запити, за якими він просувається. Також ви можете побачити загальні запити з вашими конкурентами. Для цього треба клікнути по вкладці “Конкуренти в пошуковій видачі” і далі вибрати домен, з яким ви хочете порівняти.

Результати аналізу надаються в зручній формі аналітичних звітів:

– Google  keywords (ключі, за якими цей домен знаходиться в TOP20 пошукової видачі);

– AdWords keywords  (ключі, за якими цей домен рекламується в AdWords);

– competitors in  Google (конкуренти в органічній видачі);

– competitors in AdWords (конкуренти в AdWords видачі);

–  competing organic keywords (загальні ключові слова з одним iз конкурентів);

– potential ads/traffic buyers (потенційні покупці трафіку / реклами);

– potential ads/traffic sellers (потенційні продавці трафіку / реклами);

– pозширені звіти;

– cтатистика за ключовими словами.

На даний момент SemRush.com це: 571,743  користувачів, 106,600,000+ ключових слів,  45,000,000+ доменів та 27 мовних баз даних (в тому числі російський і польський сегменти).  

Залишити коментар