Будь-який контент на сайті, якщо ви, звичайно, зацікавлені в його високій позиції в рейтингу пошукової системи, повинен бути унікальним. Здавалося б, що тут складного – написав статтю, доповнив її картинками з Google або Яндекса, і якісний контент вже готовий. Однак це не зовсім так.

Так, унікальний текст сприяє просуванню, якщо він складений відповідно до вимог пошукової системи – не перевантажений ключовими словами, легко читається, має чітку структуру і несе в собі щось корисне. Однак, навіть одне-єдине скопійоване зображення  зведе нанівець всі ваші зусилля по просуванню. Різноманітні фільтри, створені спеціально для того щоб відсівати такий контент, активно застосовуються у всіх пошукових системах. Не забувайте і про те, що претензії може пред’явити і власник вихідного зображення. Так, ймовірність того, що він потрапить саме на вашу сторінку, мізерно мала, але вона є. В судовій практиці багатьох країн подібні судові процеси відбувалия.

Перевірити унікальність зображення дозволяє ресурс TinEye, до речі, цей сервіс виявляє навіть часткове копіювання, знаходить оригінал по фрагментах, так що обрізка копірайту, якої грішать недобросовісні веб-майстри, вам не допоможе. Перевірити унікальність картинки на сервісі досить просто: потрібно або завантажити його з комп’ютера, або ж вказати в рядку пошуку URL вашого сайту.

Для того щоб проект був унікальним повністю, тобто і в частині текстового вмісту, і в частині картинок, рекомендується купувати зображення на спеціальних сайтах – фотобанках. Можна пошукати потрібну картинку і на стоках, туди потрапляють ті графічні файли, які протягом якогось часу були куплені. Однак не виключайте можливість того, що дана картинка сподобалася не тільки вам, отже, вона вже гуляє по просторах мережі. Ще одним варіантом є вказівка ​​авторства фотографії або малюнка, проте це часто не підходить з ряду  причин.

 

Якщо у Вас немає оригінального графічного контенту, спеціалісти  нашої студії контенту допоможуть вирішити цю проблему.

Залишити коментар