Рерайт статей – це виклад існуючого тексту іншими словами. Найпростіший рерайтинг передбачає заміну деяких слів і словосполучень на синоніми. Якщо ж ви хочете отримати правильний рерайт текстів, то важливо не просто поміняти слова і фрази, а й зберегти їх суть.
Де замовити рерайтинг тексту?

Якщо вам потрібен рерайтер для сайту, то ви не помилилися, що потрапили на наш сайт. SEO рерайтинг на замовлення – одна з головних послуг, які надає студія  “майстерня слова”. Ми також виконуємо щоденний оперативний рерайтинг новин.

Багато звертаються на біржі і вважають, що дешевий рерайт можна знайти тільки там. Це далеко не так. Ціна рерайту  у досвідчених фахівців мало відрізняється від вартості рерайту на біржах.

Більш того, якщо вам потрібно рерайтер новин для порталу, то набагато зручніше співпрацювати зі студією. Весь цикл робіт – від пошуку джерел  до редагування новин перед розміщенням – виконуватиме досвідчена команда.

Рерайтер статей надає наступні види послуг:

SEO рерайт на замовлення – від 95% унікальності;
швидкий рерайт новин – від 90% унікальності;
глибокий рерайт технічних текстів – від 85% унікальності;
рерайт студентських робіт – від 80% унікальності.

У студії “Майстерня слова” можна замовити рерайтинг для сайту як на основі власних джерел, так і без них. При цьому ви отримаєте лінгвістично правильні статті, які будуть виконані з дотриманням тематики сайту і дозволять зайняти йому лідируючі позиції в запитах пошукових систем.

Вартість рерайтинга залежить від таких факторів:

необхідна унікальність контенту;

складність і якість тексту;

–  спрямованість діяльності сайту;

особливі вимоги до змісту статті.

Залишити коментар